دولت به اقتصاد مقاومتی باور دارد

منتشر شده در صفحه کاغذاخبار | شماره 440

دولت به اقتصاد مقاومتی باور دارد
معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه رئیس‌جمهور بر اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تأکید جدی دارد گفت: دولت پس از رفع تحریم‌ها سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را کنار نخواهد گذاشت. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه‌ شورای اقتصاد با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی، از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و دستگاه‌های مربوطه خواست برنامه‌ و پیشنهاد خود را برای تحقق منویات معظم‌له در این خصوص تهیه کنند تا در اسرع وقت در جلسه‌ هیئت وزیران مطرح و تصمیم‌گیری شود.
وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور نیز بر اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تأکید جدی دارد، اظهار داشت: باید در اسرع وقت برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای این سیاست‌ها انجام شود. معاون اول رئیس‌جمهور افزود: متأسفانه در برخی از رسانه‌ها این گونه القاء می‌شود که دولت به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی معتقد نیست و به آن توجه نمی‌کند اما دولت بارها به صورت رسمی و غیر رسمی تأکید کرده که به بند‌بند این سیاست‌ها باور عمیق دارد و آن را نسخه‌ا‌ی شفابخش برای اقتصاد کشور می‌داند که حتی پس از لغو تحریم‌ها نیز آن را کنار نخواهد گذاشت.
در این جلسه که به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد و وزرای نفت، نیرو و صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران نیز حضور داشتند، نماینده وزارت نیرو به ارائه توضیحاتی در خصوص دستورالعمل تعیین تعرفه‌های آب و فاضلاب در سال 1394 پرداخت که پس از بحث و تبادل نظر، تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

8

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :