درخواست توقف پخش سریال خاتون

شنبه 20 شهریور 1400

کارزاری با نام درخواست توقف پخش سریال خاتون در وب‌سایت کارزار در جریان است که با هشتگ #توقف_سریال_خاتون پیگیری می‌شود. در بخشی از متن این کارزار خطاب به رئیس‌ ساترا و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: «احتراماً جمیع امضاکنندگان کارزار ذیل به سریال خاتون که در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است نقد جدی داشته و معتقدیم در این سریال قهرمانان قصه و حتی شخصیت‌های عادی با زبان فارسی لهجه تهرانی و کلیه نقش‌های خدمه، نوکر و کلفت با لهجه گیلکی تکلم می‌کنند. همچنین در این اثر به صورت تحریف‌آمیزی واقعه شهریور ۱۳۲۰ را که نقطه سربلندی تاریخ گیلان است به گونه‌ای به نمایش کشیده‌اند که موجبات دلخوری هموطنان گیلک را فراهم کرده است.»
امضاکنندگان این کارزار می‌خواهند از این راه پیگیر «توقف پخش سریال خاتون» شوند.
این کارزار از 8 شهریور ١۴٠٠ آغاز شده و تا 8 مهر ١۴٠٠ ادامه دارد. همچنین این کارزار از سوی بیش از ۵ هزار و ۱۰۰ نفر امضا شده است.

خاتونکارزارکارزار توقف خاتون
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 دیدگاه برای “ درخواست توقف پخش سریال خاتون

وقت بخیر ، ممنونم از انتشار این خبر ، این سریال مانند سریال وارش و مانند سریال پس از باران سراسر توهین به گیلک‌ها و تحریف تاریخ گیلان است ، ما گیلک‌ها دیگر در برابر این حربه های فرهنگی سکوت نخواهیم کرد و هرگونه توهین به تمام اقوام را جرم می‌دانیم.

#نه_به_سریال_خاتون
#توقف_سریال_خاتون

لطفاً امضاء کنید

https://www.karzar.net/khatoon

به عنوان یک گیلک اصیل تقاضای توقف پخش این سریال سراسر توهین به گیلان عزیزمون رودارم،بسه دیگه اینقدر زبون وفرهنگ مارو به مسخره گرفتید،اینطورفیلم سازی هاباعث شده که الان نسل جدیدازصحبت کردن به زبان گیلکی خجالت زده باشند یااصلااین زبان رو یاد نگرفته باشند،بسه نسل میرزا بیداره ودیگه اجازه توهین وتحقیرمردم گیلک وزبان وفرهنگ وتاریخ غنی شون رونمیده.جمع کنید این پان فارس بازی هارو ونشون دادن فارس به عنوان نخبه،دلاور،وشجاع درصورتی که درتاریختون هرچه جستجو کنیم چیزی جز زبونی وخاری وتسلیم دربرابر دشمنان پیدا نمی کنیم پان فارس های احمق

سلام.من مجید کیمیا هستم.لطفاربارانتشار لینک زیر و رایردادن به خانم دکتر رقیهرغفاریرفوق تخصصرقلب بهذعنوانذمشاور رییسرجمهور ازرهمان روز اول تغییر رو بهرپیشرفت و سر بلندی را اخساسرکنیم
http://Www.karzar.net/dr-ghafari