رزم حسینی تصریح کرد: راه اندازی مرکز کرمان شناسی یکی از تکه‌های پازل سند توسعه فرهنگی استان است

یکشنبه 12 اردیبهشت 1395

رزم حسینی تصریح کرد: راه اندازی مرکز کرمان شناسی یکی از تکه‌های پازل سند توسعه فرهنگی استان است

ایسنا- با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر، مسولان و مدیران فرهنگی و موثران فرهنگی و اجتماعی استان، نخستین جلسه مرکز شورای عالی کرمان شناسی پس از 10 سال برگزار شد.
علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در این نشست با اشاره به کارکردهای ویژه این شورا گفت: معتقدم مرکز کرمان شناسی با فرم و دستور کار جدید،با پرهیز از کار سیاسی و تمرکز بر کار فرهنگی موفق خواهد شد.
استاندار کرمان ادامه داد :باید از حاشیه ها فاصله بگیریم و به متن فرهنگ بپردازیم، اکنون فضای استان می‌طلبد تا با سرعت، ضعف ها و کاستی ها را با همت و همدلی بر طرف نماییم. رزم حسینی تصریح کرد: راه اندازی مرکز کرمان شناسی یکی از تکه های پازل سند توسعه فرهنگی استان است.
مقام عالی دولت در استان کرمان در پایان تاکید کرد: باید افراد فرا جناحی و دلسوز به جلسه شورای عالی مرکز کرمان شناسی دعوت شوند و مجمع با حضور جوانان و افراد جدید؛روح تازه ای بگیرد.
به گزارش ایسنا، در این جلسه که در موسسه اطلاعات و به میزبانی حجت الاسلام دعایی سرپرست این موسسه برپا شد در خصوص تدوین طرح هایی هدفمند جهت شناساندن هر چه بیشتر ضرفیت ها و توانمدیهای استان در حوزه های اقتصادی، سرمایه گذاری، گردشگری، فرهنگی و هنری بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.